PRODEJ BYTŮ V PRAZE

Foto Oblast Celková rozloha Typ Cena
Appartamenti Praha 1 Praha
Praha 1
Malá Strana P1
110 mq 3+1 9.900.000 Kc
Nabízíme k prodeji překrásný luxusní byt 3+1. Tento apartmán se nachází na Janáčkově nábřeží a je plně vybaven moderním nábytkem.
<< Více informací zde >>
Appartamenti Praha 1 Praha
Praha 1
Josefov P1
49 mq 2+1 4.800.000 Kc
Pronájem supermoderního bytu s nejnovějšími technologiemi - kuchyň,plazmová TV,SAT,internet. po celkové rekonstrukci.Podlahy parketové,sprchový kout.
<< Více informací zde >>
Appartamenti Praha 2 Praha
Praha 2
Vinohrady_P2
0 mq 3+1 9.362.742 Kc
Nový byt s balkonem do vnitrobloku k prodeji na ulici Záhřebská! Byt byl moderně zrekonstruován a je k prodeji jako nevybavený. Má 3 samostatné neprůchozí pokoje a samostatnou kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC. Součástí nabízeného bytu je kompletně vybavená kuchyňská linka a v ložnicích vestavěné skříně. Vytápění bytu je řešeno lokálně, k bytu náleží plynový kotel, který zajišťuje jak vytápění bytu, tak ohřev vody. Nachází se ve zrekonstruovaném domě s výtahem. Možnost koupě garážového stání v domě.
<< Více informací zde >>
Appartamenti Praha 2 Praha
Praha 2
Vinohrady_P2
0 mq 3+1 8.974.882 Kc
Nový byt s balkonem do vnitrobloku k prodeji na ulici Záhřebská! Byt byl moderně zrekonstruován a je k prodeji jako nevybavený. Má 3 samostatné neprůchozí pokoje (z jednoho přímo vstup do koupelny) a samostatnou kuchyň, koupelna s vanou a samostatné WC. V ložnicích vestavěné skříně. Vytápění bytu je řešeno lokálně, k bytu náleží plynový kotel, který zajišťuje jak vytápění bytu, tak ohřev vody. Nachází se ve zrekonstruovaném domě s výtahem. Možnost koupě garážového stání v domě. V tomto domě je více bytových jednotek k prodeji.
<< Více informací zde >>
Appartamenti Praha 3 Praha
Praha 3
Žižkov
110 mq 3+kk 8.555.342 Kc
Nabízíme na prodej POSLEDNÍ luxusní moderní designový byt v Rezidenci Prokopova. Byt je součástí nového designového projektu na Žižkově v Praze 3. 3+kk, 110,8 m2 v 6NP s balkónem a s krásnou terasou do vnitrobloku a zahrady.
<< Více informací zde >>
Appartamenti Praha 5 Praha
Praha 5
Kosire
57 mq 0 Kc

<< Více informací zde >>

HLEDAT

Pronájem Prodej

NEWSLETTER

Chceš dostávat e-mailem naše nabídky a novinky?
Napiš nám!

Email

NENAŠEL JSI TO, CO HLEDÁŠ?

Napiš nám a my Tě kontaktujeme hned jak to bude možné. Zde

MÁŠ NEMOVITOST NEBO POZEMEK K PRODEJI ČI K PRONÁJMU?

Zde