YOUREALITY GROUP - O SPOLEČNOSTI


Appartamenti PragaYOUREALITY GROUP je dynamicky se rozvíjející realitní kancelář zabývající se prodejem a pronájmem nemovitostí v České republice a to zejména v Praze, jež klade důraz na veškeré požadavky klientů.
Praha je z evropského pohledu jedinečným městem. Její prostředí a duch odrážejí starobylou historii a kulturu s touhou stát se znovu bijícím srdcem mladé Evropy.

Bydlet na Starém Městě, v Židovském městě, nedaleko Pražského hradu, poblíž Vltavy nebo v jiných atraktivních lokalitách není jen nerealizovatelným snem. Naše firma, jejíž společníci působí v Praze od roku 2000 se zabývá všemi aspekty trhu nemovitostí zahrnující zprostředkovatelské služby a spolupracující se spolehlivými partnery v oblasti správy nemovitostí, plánování a provádění rekonstrukcí. Mimo jiné poskytujeme právní pomoc našim klientům v zakládání obchodních společností dle právního řádu České republiky a v případě potřeby pomáháme po celou fázi investice.

Koupit činžovní dům v samotném srdci Prahy nebo v jeho bezprostřední blízkosti je stále možné i s následnou realizací zajímavých plánů rekonstrukce. Pro naše klienty realizujeme zajímavé operace z hlediska investic do oblasti nemovitostí a právě tato činnost je posláním naší firmy. Při tom samozřejmě respektujeme prostředí tohoto „jedinečného“ města, veškerá naše činnost bere ohled na ochranu prostředí a historické architektury ve smyslu moderního a dobře směřovaného rozvoje. Zabýváme se také zemědělským sektorem a hodnotnými nemovitostmi (zámky), kde máme mnohaleté provozní a zprostředkovatelské zkušenosti.

YOUREALITY GROUP založená českými a italskými společníky nabízí špičkovou úroveň znalostí a zkušenosti z místního trhu nemovitostí, propojených s podnikatelskou znalostí a zkušeností evropské vize oblasti nemovitostí ve své dimenzi jako takové.
Naše služby jsou tudíž zaměřeny na odběratele a finální zákazníky jak na zdejším trhu, tak na zahraničním.

A proto čekáme na Tebe a přejeme si být “TVOJÍ ” věrnou realitní kanceláří v Praze.

HLEDAT

Pronájem Prodej

NEWSLETTER

Chceš dostávat e-mailem naše nabídky a novinky?
Napiš nám!

Email

NENAŠEL JSI TO, CO HLEDÁŠ?

Napiš nám a my Tě kontaktujeme hned jak to bude možné. Zde

MÁŠ NEMOVITOST NEBO POZEMEK K PRODEJI ČI K PRONÁJMU?

Zde