PRAHA


PrahaDíky své kráse a živosti se Praha stala magnetem pro miliony turistů z celého světa. Buďte si jisti, že v Praze není na nudu čas. Můžete sem přijet buď na krátký výlet, strávit celé týdny, nebo ji navštívit dokonce několikrát a vždy zde najdete a objevíte něco nového a zajímavého.

Hlavní pražskou atrakcí je její architektonické dědictví. Přes kosmopolitní rysy, které můžeme spatřit v široké škále architektonických stylů, si město dodnes uchovává svůj český charakter. Centrum města je skutečným muzeem devíti set let architektury. Můžete zde najít všechny možné architektonické styly, které se překvapivě dochovaly až do dvacátého století. Od počátku devatenáctého století je Praha nazývána „stověžatou“. Městská architektura „českého baroka“ zůstává nedotčena. Dominuje jí tisíc let starý Pražský hrad, tyčící se nad Vltavou.

Historické jádro města – Hradčany a Malá Strana na levém břehu řeky, Staré město a Václavské náměstí na pravém a Karlův most mezi nimi – se rozkládá na ploše tří čtverečních kilometrů, a Vy proto můžete pěšky objevovat všechny jeho historické atrakce, aniž byste museli použít nějaký dopravní prostředek.

Pro podrobnější informace o Praze doporučujeme tento web: http://guide.travel.cz/7

HLEDAT

Pronájem Prodej

NEWSLETTER

Chceš dostávat e-mailem naše nabídky a novinky?
Napiš nám!

Email

NENAŠEL JSI TO, CO HLEDÁŠ?

Napiš nám a my Tě kontaktujeme hned jak to bude možné. Zde

MÁŠ NEMOVITOST NEBO POZEMEK K PRODEJI ČI K PRONÁJMU?

Zde